Тиждень безпеки дорожнього руху на Буковині: підбиваємо підсумки

Із 11 до 17 травня в Україні тривав І етап Тижня безпеки дорожнього руху – національної ініціативи у межах ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021–2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН. Упродовж тижня Служба відновлення у Чернівецькій області реалізувала комплекс заходів для підвищення безпеки на дорогах державного значення та зменшення аварійних ризиків для всіх учасників дорожнього руху.
ЩО ЗРОБЛЕНО:
- перевірено організацію дорожнього руху поблизу 27 навчальних закладів;
- приведено до належного санітарного стану 11 зупинок громадського транспорту, 26 автопавільйонів, 2 елементи санітарного облаштування;
- перевірено 2 місця проведення робіт на відповідність ДСТУ 8749:2017.
Заходи з підвищення безпеки дорожнього руху проводяться системно. Від початку 2026 року на дорогах державного значення Чернівецької області за дорученням Служби відновлення:
- встановлено та замінено 394 дорожні знаки;
- оновлено дорожню розмітку на 100 км;
- поновлено фарбування на 64 пішохідних переходах;
- відремонтовано 0,6 км металевого бар’єрного огородження;
- очищено 18,2 км придорожньої смуги від порослі, щоб забезпечити належну видимість для водіїв.