Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Тиждень безпеки дорожнього руху на Буковині: підбиваємо підсумки

Тиждень безпеки дорожнього руху на Буковині: підбиваємо підсумки

   Із 11 до 17 травня в Україні тривав І етап Тижня безпеки дорожнього руху – національної ініціативи у межах ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021–2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН. Упродовж тижня Служба відновлення у Чернівецькій області реалізувала комплекс заходів для підвищення безпеки на дорогах державного значення та зменшення аварійних ризиків для всіх учасників дорожнього руху.

   ЩО ЗРОБЛЕНО:

  • перевірено організацію дорожнього руху поблизу 27 навчальних закладів;
  • приведено до належного санітарного стану 11 зупинок громадського транспорту, 26 автопавільйонів, 2 елементи санітарного облаштування;
  • перевірено 2 місця проведення робіт на відповідність ДСТУ 8749:2017.

   Заходи з підвищення безпеки дорожнього руху проводяться системно. Від початку 2026 року на дорогах державного значення Чернівецької області за дорученням Служби відновлення:

  •  встановлено та замінено 394 дорожні знаки;
  •  оновлено дорожню розмітку на 100 км;
  •  поновлено фарбування на 64 пішохідних переходах;
  •  відремонтовано 0,6 км металевого бар’єрного огородження;
  •  очищено 18,2 км придорожньої смуги від порослі, щоб забезпечити належну видимість для водіїв.