Відновлюємо проїзд на М-19: у Звенячині готують ділянки до асфальтування
На дорозі М-19 у межах села Звенячин проводяться роботи з ліквідації ямковості. Підрядна організація вже відфрезерувала найбільш пошкоджені ділянки та сформувала ремонтні «карти» під асфальтування.
Саме цей відрізок тривалий час залишався одним із найбільш проблемних на маршруті. Ще у 2021 році було оновлено ділянку М-19 від Мамаївського кільця до межі з Тернопільською областю. Водночас через значну протяжність дороги частину робіт, зокрема у межах Звенячина, планували завершити у 2022 році. Однак повномасштабна війна та обмежене фінансування поставили реалізацію цих планів на паузу.
Сьогодні підтримка проїзного стану М-19 має стратегічне значення. Це ключовий міжнародний маршрут, який забезпечує транспортне сполучення області, України та ЄС, рух вантажного транспорту, гуманітарну та критичну логістику.
Асфальтування підготовлених "карт" планують виконати вже цього тижня. Ремонтні роботи проводяться в межах експлуатаційного утримання.

