Стартував Тиждень безпеки дорожнього руху: що заплановано в області

Сьогодні в Україні розпочався І етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме до 17 травня. Його мета – популяризація дотримання правил дорожнього руху, формування навичок безпечної поведінки та поширення знань про безпеку на дорогах, особливо в умовах воєнного стану.
У межах Тижня безпеки дорожнього руху Служба відновлення вживатиме заходів для підвищення безпеки та зменшення аварійності на автошляхах державного значення.
ЩО ЗАПЛАНОВАНО:
- перевірка автошляхів державного значення на відповідність схемам організації дорожнього руху поблизу дошкільних і навчальних закладів;
- контроль наявності попереджувальних дорожніх знаків та інформаційних панно на ділянках із підвищеною аварійністю та в місцях концентрації ДТП;
- дотримання комплексу заходів із безпеки дорожнього руху в зонах виконання дорожньо-будівельних робіт;
- приведення до належного санітарного стану зупинок громадського транспорту та автопавільйонів;
- відновлення технічних засобів організації дорожнього руху та забезпечення нормативної видимості на під’їздах до залізничних переїздів;
- ремонт або заміна пошкоджених елементів організації дорожнього руху.
Після завершення Тижня безпеки обов’язково прозвітуємо про результати проведеної роботи.
Довідково:
Тиждень безпеки дорожнього руху проводиться в рамках ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021–2030 років, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН A/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України.